رده محصول
امتیاز اصلی

پرسش و پاسخ 2-مزایای محصولات خورشیدی برزیلی

مزایای محصولات خورشیدی برزیلی
1.) سابقه تولید فولاد قطب از از سال 1997 و افزوده شدن به پنل خورشیدی و باتری های خورشیدی در سال 2007، ما بیش از 17 سال تجربه تولید است.

2.) انجام بازارهای بین المللی از از سال 2007، در حال حاضر بیش از 8 سال تجربه. تجربه را ما بازارهای خورشیدی را در شناخت و دانستن استاندارد های خورشیدی.

3.) مشخص شده برزیلی خورشیدی چراغ خیابان چراغ اتخاذ: کری با کیفیت بالا, Bridgelux, Epistar تراشه, 100LM-150LM/W; ویژه رویه های درجه دوم نوری لنز که بازیگران اشعه هر LED بر روی منطقه مستطیل شکل گرفتن بهتر اثر نور برای رانندگان و عابر پیاده؛ بالا شیشه ای شفاف سخت و فولاد ضد زنگ یا خلوص بالا بازتابنده آلومینیوم ساخت لامپ بهره وری بالاتر 0.95 به جاده. درایور فعلی ثابت LED با کیفیت بالا، راندمان حداقل 90% باعث می شود کار می کند چراغ های ما بیشتر پایدار ها؛ با ویژه رهبری PCB با طراحی سری و موازی خطوط سیم لامپ مطابق استاندارد GB با قرمز + و سیاه و سفید-; گارانتی: 2 سال کیفیت، اگر برخی از مورد نیاز 3 سال یا 5 سال موجود است.

تست لامپ---ضد آب

4.) برزیلی خورشیدی مشخص شده خورشیدی پانل: راندمان بالا سیلیکون بلوری با قاب آلومینیومی خو جعبه شیشه ای خورشیدی، کابل، تقاطع. گارانتی: 5 سال اساس در کمیسیون مستقل انتخابات و طول عمر: 20-25 سال. 90% از اوج قدرت 10 سال 80% 20 سال

5.) برزیلی خورشیدی مشخص شده خورشیدی باتری: استفاده از ژل زده نوع باتری خورشیدی
امکان استفاده از باتری این است که حتی اگر آنها شکسته نشت اسید است.
مزایای دیگر:
A) سبز واقعی قدرت
آلیاژهای خاص استفاده می شود مواد باتری بشقاب، مواد مضر مانند آنتیموان و کادمیوم، و نه از جمله به محیط زیست و غیره. و باتری نیز Gell بفهمم خاص، بنابراین استفاده از سپس غیر ممکن به نشت اسید حتی اگر پوشش شکسته خواهد شد.
ب) کم مقاومت داخلی
با استفاده از مقاومت کم داخلی clapboard وارد شده و مهارت های خاص ژل زده باتری استفاده کم مقاومت داخلی دانى، تخلیه عملکرد باتری خوب ظرفیت و راندمان بالا.
ج) کم نرخ به تخلیه خود
کمتر از 3% هر ماه های سرب کمتر از 15% با توجه به چین باتری های استاندارد است.
D) کم نرخ کشتار با گاز
کشتار با گاز میزان باتری های ژل زده تنها 5% از معمولی باتری های مهر و موم شده است.
E) طراحی طول عمر
طول عمر بیشتر از 1000 بار در 25℃، باتری معمولی فقط 600 بار توسط صنعت استاندارد می باشد. طول عمر قابل ملاحظه ای با چگونه از آن استفاده می شود، چگونه آن نگهداری متهم می شود، درجه حرارت و عوامل دیگر متفاوت است. اما معمولا از 5 تا 8 سال.
F) محدوده درجه حرارت گسترده تر
-30℃to 55℃ Adapt در شرایط مختلف دما و شارژ و دشارژ
G) بسیار خوب تخلیه توانایی بازیابی
زمانی که نزدیک به 0V تخلیه، سپس کوتاه باتری دو قطبی برای 24 ساعت و دوباره به طور کامل شارژ مجدد و 5 بار به کار گیرند. باتری 90 درصد از ظرفیت اولیه تخلیه می تواند زمانی که به 10.5V هر زمان تخلیه.

6.) نصب شده برزیلی خورشیدی خورشیدی کنترل کننده: IP68 حفاظت سطح مشخص شده زیر آب و هوا وحشتناک می توانید استفاده کنید.

7.) برزیلی خورشیدی مشخص شده فولاد قطب: با استفاده از Q235 مواد با کیفیت بالا شیب گرم گالوانیزه. نقاشی های پلاستیکی.

8.) برزیلی خورشیدی مشخص شده خورشیدی اتصالات: ما نصب شده به تولید به خودمان 500 M/حلقه با کیفیت بالا برای روشنایی خورشیدی کابل و ما اضافه کردن پیچ ها بیشتر به عنوان اتصالات.

9.) ما توجه به کیفیت و هر لامپ انجام تست پیری، نمونه خريد و سفارشات رسمی خوش آمدید.

10.) گارانتی: 2 سال کیفیت، اگر برخی از مورد نیاز 3 سال یا 5 سال گارانتی، لطفا به ما بگویید پیش.

یانگژو روشن خورشیدی راه حل های شرکت با مسئولیت محدود

S